W niedzielę 11 listopada w setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości modliliśmy się w intencji naszej Ojczyzny. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył ks. Proboszcz kan. Ryszard Nowkowski.
Dziękujemy za uświetnienie uroczytstości grupom parafialnym: ministrantom i lektorom, oazowiczom, panom chórzystom, scholankom, p. organiscie, p. kościelnemu. Dziękuejmy pocztom sztandarowym z jednostek OSP w Obraów, Dębiany i Rożki z komendantem gminnym p. Markiem Cieciurą na czele.
           Po Mszy Świętej ks. Proboszcz złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą parafian, którzy oddali swoje życie podczas I wojny Światowej, hołd bohaterom złożyli także strażacy z par. Obrazów.
           W tym dniu grupa naszych parafian wraz z kapłanami zgromadziła się w sali parafilanej, aby uczestniczyć w projekicji filmu "Smoleńsk" Antoniego Krauze.