Powrót dostrony głównej
        8 września grupa naszych parafian po raz drugi udała się na pielgrzymkę pieszą do Sulisławic. Po modlitwie w kościele parafialnym ks. Proboszcz pobłogosławił pielgrzymów i wyruszyliśmy na trasę.
        Dołączyli do nas również pielgrzymi z Chobrzan. Dziękujemy wszystkim uczestnikom pielgrzymki. Dziękujemy grupom parafialnym, przedstawicielom kół Żywego Różańca, przedstawicielom ministrantów, dziewczętom z OAZY, Scholi parafialnej z Panem organistą Patrykiem tworzącej grupę muzyczną.
        Dziękujemy porządkowym, strażakom, wsparciu technicznemu. Opiekunem duchowym był ks. Łukasz - wikariusz. Uroczystosci w Sanktuarium Matki Bożej Sulisławskiej kończyły obchody jubileuszu 200-lecia Diecezji Sandomierskiej. Mszy świętej przewodniczył ks. Biskup Krzysztow Nitkiewicz ordynariusz sandomierski.
Pielgrzymka piesza do Sulisławic