ODNOWIONY KRZYŻ W OBRAZOWIE
W Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego ks. Proboszcz poświęcił odnowiony przez mieszkańców Obrazowa krzyż, umiejscowiony przy drodze powiatowej.

Wcześniej mieszkańcy Obrazowa uczestniczyli we Mszy św sprawowanej w ich intencji, by następnie, przy śpiewie litanii do Wszystkich Świętych - prosząc o urodzaj tegorocznych plonów - udać się w procesji do krzyża.

Pod odnowionym, "zapłakanym" z powodu deszczu krzyżem wszyscy uczestniczyli w majówce.
Pierwszy krzyż w tym miejscu został postawiony w 1910 roku. Ks. Proboszcz podziękował mieszkańcom Obrazowa za spełnioną inicjatywę i życzył, by ten krzyż budził i umacniał w sercach ludzkich wiarę, nadzieje i miłość oraz umacniał jedność chrześcijańskich rodzin.