W minioną niedzielę, 15 maja 2022 roku, miała miejsce w naszej parafii wizytacja kanoniczna, którą przeprowadził J. E. Ks. Bp. Edward Frankowski.

Podczas wizytacji Ks. Proboszcz przedstawił sprawozdanie ukazując w nim obraz duszpastersko - ekonomiczny naszej obrazowskiej wspólnoty.
Przy spotkaniu z grupami duszpasterskimi Ks. Biskup wygłosił okolicznościowe przemówienie zachęcając między innymi do modlitwy różańcowej, wstępowania do Kół Żywego Różańca, tak dzieci, młodzieży jak i dorosłych dla dalszego ich rozwoju, jako że nasza parafia może cieszyć się liczną grupą różańcowych wspólnot.
Podczas uroczystej Mszy św. młodzież klas ósmych przyjęła sakrament bierzmowania, wkraczając tym samym w dojrzałe życie chrześcijańskie, a w godzinach popołudniowych Ks. Biskup nawiedził nasz parafialny cmentarz.
Wizytacja Kanoniczna w naszej Parafii