W czwartek 29 listopada w trwającym w naszej diecezji XXIV Tygodniu Biblijnym dzieci i młodzież z Oazy oraz ministranci i lektorzy zgromadzili się w kościele w Obrazowie na celebracji Słowa Bożego. Nabożeństwu Biblijnemu przewodniczył ks. wikariusz Łukasz Turzyński.
                 W celebracji aktywnie brała udział również młodzież. W skierowanym do nas słowie ks. Łukasz zwrócił uwagę, że Słowo Boże zwarte w Piśmie Świętym, które szczególnie rozważamy w czasie Eucharystii jest odpowiedzią na wiele pytań, które stawia sobie młody człowiek.

Po zakończeniu nabożeństwa udaliśmy się do  Willi "Wojtasówka" na zabawę andrzejkową. Do wspólnej zabawy zachęcał nas zespół "SELCOUTH" z Gawłuszowic, który mógł u nas gościć dzięki życzliwości Wójta Gminy Gawłuszowice pana Jana Nowaka.

Dziękujemy ks. Łukaszowi za organizację tego wydarzenia oraz rodzicom p. Halinie Wojtas, p. Agacie Wojtas, p. Iwonie Gara, p. Barbarze Siudak, p. Wiolecie Bojarskiej, p. Małgorzacie i Adamowi Rugieł, p. Joannie Cebula, P. Wiolecie Stopa.