W czwartek 28 lutego 2019 roku w parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Obrazowie odbyło się spotkanie dla młodzieży "Effatha" należącej do grup parafialnych.
            Na spotkaniu obecni byli również młodzi z parafii Świątniki i Olbierzowice z ks. Rafałem. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnej Eucharystii, której przewodniczył Dekanalny Duszpasterz Dzieci i Młodzieży ks. Łukasz wikariusz naszej parafii.
W intencji młodych modlił się razem z nami ks. Sławomir Brzeski z par. Dwikozy.
           Po zakończeniu Mszy Świętej rozpoczęła się Adoracja Najświętszego Sakramentu. Ks. Łukasz podczas Adoracji podkreślił, że "Jezus patrzy na nas z miłością i zachęca byśmy  nie bali się porzucić dla Niego wielu spraw, które tak bardzo nas zajmują. Jezus chce dać nam o wiele więcej, byśmy potrafili iść za Nim z radością".
Po krótkim spotkaniu formacyjnym udaliśmy się do willi "Wojtasówka" na Agapę i zabawę karnawałową. Przebywanie razem na modlitwie i wspólna zabawa uczy nas bycia wspólnotą, która przeżywa wiele wspaniałych chwil z chrześcijańską radością.

Dziękujemy serdecznie ks. Proboszczowi Piotrowi Kulicie oraz ks. Łukaszowi za zorganizowanie spotkania, ks. Sławomirowi i ks.  Rafałowi i  rodzicom. Dziękujemy pielgrzymkowej grupie muzycznej z Sandomierza, która posługiwała nam w czasie Mszy Świętej i Adoracji.

tekst. Paweł Gara
Katarzyna Trznadel

fot. Edyta Trznadel

Spotkanie dla młodzieży "Effatha"