W dniu 27 października 2018 w parafii pw. św Apostołów Piotra i Pawła w Obrazowie gościliśmy młodzież z dekanatu podczas "Sztafety Modlitewnej Młodych" z racji Synodu Młodzieży. Dziękujemy za bardzo liczne przybycie.
Organizatorami byli ks. proboszcz Ryszard Nowakowski oraz ks. Łukasz Turzyński - dekanalny Duszpasterz Dzieci i Młodzieży. Mszy Świętej z homilią przewodniczył ks. Paweł Król
Godzinę Świadectwa - prowadził znany w kraju Damian Sobolewski z Fundacji Breakfilaktyka z Krynicy Górskiej
O Godz. 20.15 miała miejsce Adoracja Najśw. Sakramentu oraz Apel Jasnogórski.

Dziękujemy serdecznie ks. Pawłowi oraz panu Damianowi, księżom z dekanatu oraz grupom młodzieżowym: ministrantom, grupie Oazowej, scholi parafialnej, p. organiście, p. kościelnemu, p. Agacie Kos z Sandomierza.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

fot. Aleksandra Stępień.
fot. Agnieszka Trznadel