13 października odbył się Dekanalny Turniej Piłki Nożnej ministrantów i lektorów. Na boisku nie brakowało emocji i sportowej walki. W kategorii ministrantów zwyciężyła drużyna z Klimontowa, w kategorii lektorów młodszych i lektorów starszych wygrały drużyny z Mydłowa.
           Nasi ministranci zajęli 4 miejsce a lektorzy młodsi i starsi 3 miejsca. Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom, kapłanom i opiekunom z poszczególnych parafii.
           Dziękujemy Pani Iwonie Gara, pani Małgorzacie Rugieł, Pani Edycie Trznadel, pani Renacie Płazie, pani Wiolecie Bojarskiej za pomoc i przygotowanie poczęstunku dla uczestników turnieju.
Słowa podziękowania składamy dekanalnemu Duszpasterzowi Dzieci i Młodzieży ks. Łukaszowi Turzyńskiemu.

Kliknij tutaj aby obejrzeć fotorelcaję z turnieju.
Dekanalny Turniej Piłki Nożnej ministrantów i lektorów